• Pracujem z domu, preto je pre mňa rýchlosť a stabilita pripojenia k internetu kľúčová, preto som si po odporúčaniach kamarátov vybral práve firmu BBXNET, ktorú môžem už aj ja, ako klient, odporučiť!
  Matej Balga, programátor

  Matej Blaga

 • Internet od BBXNET mám vo svojom ateliéri PJURE už od samého vzniku. Nakoľko v práci potrebujem vždy rýchly prístup k informáciám ako i podať spätnú väzbu ku klientom, je optika od BBXNET tým pravým riešením pre nás. Počas celej doby používania internetu oceňujem hlavne rýchly a ústretový servis z ich strany. Môžem len odporučiť.
  Anna Hrubovčáková, interiérová dizajnérka

  Anna Hrubovčáková

 • Služby spoločnosti BBXNET využívam od roku 2007 v plnej spokojnosti, kedy sme sa, ako prví, pripojili k internetu prostredníctvom pasívneho spoja, v mestskej časti Uľanka.
  Róbert Dúbravský, obchodník s agro strojmi

  Róbert Dúbravský

 • S BBXNET spolupracujeme od samotného vzniku BB FM rádia. Náš partner nezostal nič dlžný svojmu claimu "rýchly-spoľahlivý-bystrický" a všetky naše požiadavky rieši bezprostredne po ich zadaní. Vďaka BBXNET a jeho pracovníkom sa vieme oprieť o profesionálny team ľudí, ktorí sa starajú o bezproblémovú technickú prevádzku rádia, či spoľahlivé internetové pripojenie. BBXNET je pre nás v rádiu zárukou toho, že sme nonstop v spojení s našimi poslucháčmi a zdrojmi dôležitých informácií.
  Peter Jarkovský, riaditeľ rádia

  Peter Jarkovský

 • BBXNET využívam asi od úplného začiatku. Najskôr som chcel podporiť lokálnu firmu a ľudí, ktorých som poznal a ktorým som veril. Neskôr som zistil, že aj keby som chcel, neexistuje v Banskej Bystrici lepšia alternatíva - ani čo sa kvality ani čo sa ceny týka. Aj televíziu "beriem" od nich - opäť maximálna spokojnosť: Mega kvalita signálu, spoľahlivosť, archív, nahrávanie, ...
  Miloš Klenovčan, realitný maklér

  Miloš Klenovčan

 • Pripojenie je veľmi rýchle, nemám potrebu ho merať, filmy mi fungujú plynule, stabilita pripojenia je vysoká.
  Tomáš Teicher, programátor

  Tomáš Teicher

 • Spracúvam veľké grafické súbory, ktoré zdieľam a posielam do tlačiarní. Ide o veľký objem dát, ktoré potrebujem často poslať na poslednú chvíľu na tlač. Na BBXNET sa vždy môžem spoľahnúť, že to stihnem, vďaka ich rýchlemu pripojeniu cez 5GHz anténu.
  Dalibor Baláž, prepresser

  Dalibor Baláž

 • V rámci technologickej komunity PINE64 sme sa rozhodli postaviť si vlastný server z mikropočítačov, na ktorom by fungovali všetky naše služby. Vďaka podpore chalanov z BBXNET môžeme tento server prevádzkovať v profesionálnej serverovni.
  Marek Kraus, programátor

  Marek Kraus

 • Naša práca je závislá na kvalitnom internete. Vďaka BBXNET máme bezpečný a rýchly internet a ako bonus aj super telku v ich TOP aplikácii. Myslím že čo sa týka Banskej Bystrice tak ich ponuka je bezkonkurenčná!
  Kataríná Ľupták Albertová, C.K. BBTRAVEL

  Kataríná Ľupták Albertová

 • Denne pracujeme s veľkým množstvom dát, tzv. mračno dát, ktoré potrebujeme urýchlene skladovať na úložisku. Vďaka BBXNET máme nepretržitý prístup na Cloud, s obrovskou kapacitou a bleskovou rýchlosťou.
  Juraj Fabián, geodetická kancelária

  Juraj Fabián

 • Na BBXNET sa konkurencia nechytá, najlepší internet a TV v Bystrici za super cenu. Okrem toho ukážkový prístup zamestnancov BBXNET k zákazníkom je presne to, čo som nenašiel nikde inde. Veľmi fandím všetkým ľuďom v BBXNET, ktorí každý deň pracujú pre nás Bystričanov. Pre toto všetko si dávam BBXNET.
  Ján Hôrecký, učiteľ IT predmetov

  Ján Hôrecký

 • Od spoločnosti BBXNET máme internet aj televíziu. Internetové pripojenie maximálne spĺňa naše potreby ako zákazníka. S rýchlosťou a tiež kvalitou poskytovaných služieb sme veľmi spokojní. Taktiež televízia je podľa nás bezkonkurenčná, pretože ak si nestihneme pozrieť obľúbenú reláciu, máme k dispozícií archív, čo je v dnešnej uponáhľanej dobe veľký bonus. A to všetko za výbornú cenu! Mať kvalitné a rýchle pripojenie na internet je dnes skutočne nevyhnutnosťou, ktorú spoločnosť BBXNET jednoznačne ponúka! ĎAKUJEME a ODPORÚČAME.
  Andrea Štesková, stavebná spoločnosť

  Andrea Štesková

Potrebujete poradiť?
Zavoláme vám

BBXNET

20 rokov hrdo poskytujeme internet

16 hrdinov sa o vás denne stará

12 hrdinských inštitúcií podporujeme a sponzorujeme

5689 zákazníkov používa naše služby

Kontaktujte nás

* Polia označené hviezdičkou sú povinné
** Budeme vás kontaktovať počas pracovnej doby

© 2023 BBX s.r.o. Všetky práva vyhradené.