Nový najlacnejší internet v meste
len teraz za hrdinskú cenu 9,70

REBIT NET 50

   Gigabitový WiFi router:
  predtým 77 € teraz 27 €

   Inštalácia prípojky:
  predtým 77 € teraz 27 €

Rýchlosť pripojenia: 50 / 50 Mbps

   V jesennej akcii ušetríte až 124 €

Objednať

Prečo si vybrať BBXNET?

BBXNET je metropolitná internetová sieť v Banskej Bystrici a Sliači s najdlhšou tradíciou. Sieť BBXNET priniesla najrýchlejší internet za najvýhodnejších podmienok už v roku 2004 a dnes disponujeme najväčšou optickou sieťou v Banskej Bystrici a Sliači a bezdrôtovou sieťou od Strelník po Zvolen.

Sme tím IT odborníkov, ktorých dlhoročné skúsenosti sú značkou kvality, profesionality a spoľahlivosti. Práca, ktorú robíme nás baví a zasvätili sme jej cely život.

História značky BBXNET sa začala písať niekedy v roku 2003, kedy sa partia kamarátov okolo konateľa dnes úspešnej banskobystrickej siete - Rudolfa Kubíka - dohodla, že sa pokúsia „zosieťovať“ Rudlovú. Boli to šikovní, mladí elektrotechnici, ktorí mali sen vytvoriť malú internetovú sieť. V úplných začiatkoch svojpomocne ťahali káble po stromoch a viacerí nad nimi zalamovali rukami.

Pripojenie ale fungovalo a postupne si chlapci dávali ďalšie a ďalšie ciele. Veľkou výzvou bolo bezdrôtové pripojenie internetu. Na rozbeh takejto siete ale museli získať prvotný kapitál, čo sa im aj podarilo. Postupne sa pripájali ďalší a ďalší užívatelia. Vybudoval sa hlavný prípojný bod na výškovom dome na Javorníckej ulici, ktorý je doteraz jedným z centrálnych bodov BBXNETu. Odtiaľ sa začalo pripájať stále viac a viac ľudí.

Niekedy okolo roku 2007 sa chalani rozhodli dať projektu aj právnu formu a sen začal naberať kontúry podnikania. Konateľom sa stal pán Rudolf Kubík a ostatní chlapci zostali vo firme ako zamestnanci. Doteraz panuje vo firme rodinná atmosféra.

Potom už veci nabrali rýchly spád a v súčasnej dobe dáva firma stabilnú prácu 15tim ľuďom a má viac ako 5000 spokojných zákazníkov v Banskej Bystrici a širokom okolí. Portfólio služieb sa logicky rozšírilo aj o poskytovanie televízneho signálu. Cieľom pracovníkov BBXNET bolo vždy dodávať, čo najkvalitnejšie služby za primeranú cenu a tomu sa vo firme podriaďuje všetko.

Najrýchlejší za najnižšiu cenu

Sme najvýhodnejší internet a televízia v Banskej Bystrici v pomere rýchlosti a ceny.

Sme ústretoví

V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete na nás obrátiť a my sa vždy budeme snažiť Vám vyhovieť.

Jasné pravidlá

Nezavádzame a naša cenotvorba je transparentná. Žiadne poplatky navyše.

Poradenstvo a komunikácia

Sme prozákaznícky orientovaní a každému zakazníkovi sa venujeme osobitne.

Sme hrdá Banskobystrická sieť

Sme hrdí Bystričania a robíme všetko čo je v našich silách pre rozvoj regiónu.

Neustále napredujeme

Vynakladáme veľké množstvo energie aj finančných zdrojov do vývoja nových projektov, aby sme dokázali prinášať kvalitné služby.

Rýchle riešenie servisných požiadaviek

Pre zákazníkov sme k dispozícii 365 dní v roku (9:00 - 17:00), poruchy odstraňujeme zvyčajne v deň nahlásenia, najneskôr do 48 hodín od nahlásenia.

Poskytujeme plnohodnotný internet

Ako moderný operátor poskytujeme plnohodnotné pripojenie do internetu cez obidva protokoly (IPv4 + IPv6).

Potrebujete poradiť? Zavoláme vám

BBXNET

19
rokov
hrdo poskytujeme internet
16
hrdinov
sa o vás denne stará
12
hrdinských inštitúcií
podporujeme a sponzorujeme
5689
zákazníkov
používa naše služby

Kontaktujte nás

* Polia označené hviezdičkou sú povinné ** Budeme vás kontaktovať počas pracovnej doby
© 2023 BBX s.r.o. Všetky práva vyhradené.