Ponuka spolupráce pre lokálnych poskytovateľov internetu

Technicky disponujeme dvomi nezávislými linkami o kapacite 40 Gbit/s, ktoré vieme operatívne navyšovať. Vlastníme vyše 2500 verejných IPv4 adries a celá sieť je súbežne funkčná aj na IPv6, systémom „dulastack“. Prevádzkujeme farmu grafických kariet, na ktorých vyrábame technické HLS streamy v troch profiloch, pre takmer 200 televíznych kanálov. K televíznym streamom vyvíjame vlastnú platformu pre OTT rebit.tv, ktorú vieme kompletne obrandovať a nasadiť u ktoréhokoľvek ISP na Slovensku. Naše služby internetovej konektivity využíva niekoľko operátorov. Medzi najvýznamnejších patrí JUPO zo Zvolena, či poskytovateľ FostNet zastrešujúci niekoľko obcí a mnoho menších firiem. Okrem toho vyvíjame a poskytujeme billingový systém s integrovaným firewallom, správcom siete a backoffice s priamym prepojením na účtovníctvo. Menším ISP poskytujeme bezplatné poradenstvo vo veciach výstavby optických sietí či nasadenia moderných technológií do ich sietí. Veríme, že spoločným úsilím máme šancu uspieť v tvrdej konkurencii nadnárodných operátorov. Okrem všeobecnej komplexnej podpory ISP sme taktiež otvorení akvizíciám.

Stručné zhrnutie možností spolupráce

  • Kvalitné internetové pripojenie
  • Podpora k prechodu na IPv6
  • Poskytnutie technických streamov
  • Televízna platforma s vlastným brandom
  • Billing/backoffice/netadmin ISP systém
  • Výstavba a servis optických sietí
  • Nákup ISP

Viac o možnosti akvizície lokálnych poskytovateľov

Sme si vedomí nasýtenia trhu v oblasti telekomunikácií v našom regióne, preto je pre nás veľmi zaujímavá možnosť nákupu ďalších operátorov. Pohnútky odpredaja takýchto ISP bývajú rôzne, často je to vyhorenie, insolvencia, rodinné problémy, alebo jednoducho chuť ísť do niečoho iného. Vždy sa pri takomto procese snažíme čo najviac vyjsť majiteľom sietí v ústrety a nájsť spoločné win-win riešenie. Veľmi radi nakupujeme celé siete a firmy aj s ich zamestnancami, pretože práve tí siete aj svojich zákazníkov poznajú najlepšie. Všeobecne používame na výpočet odkupnej ceny siete vzorec 2 x ročný obrat z telekomunikačných služieb, je to ale vždy o dohode, prípadne posúdení iných možností. Geograficky sú pre nás zaujímavé lokality od Horehronia, cez Banskú Bystricu až po Zvolenskú kotlinu a všetky okolité obce.

V prípade, že ste lokálny ISP podobne ako my, budeme radi ak sa s nami spojíte v akejkoľvek veci spolupráce, či len výmene informácií.

Kontaktujte nás

Mgr. Rudolf Kubík
akvizície, rozvoj, investície

akvizicie@bbxnet.sk 0911 110 445

Bc. Zdenko Bubniak
technológia a administratíva

obchod@bbxnet.sk 0948 850 282
Všeobecný kontakt
info@bbxnet.sk 0850 250 250
09:00 - 17:00

Potrebujete poradiť?
Zavoláme vám

BBXNET

20 rokov hrdo poskytujeme internet

16 hrdinov sa o vás denne stará

12 hrdinských inštitúcií podporujeme a sponzorujeme

5689 zákazníkov používa naše služby

Kontaktujte nás

* Polia označené hviezdičkou sú povinné
** Budeme vás kontaktovať počas pracovnej doby

© 2023 BBX s.r.o. Všetky práva vyhradené.