Podmienky akcie „Vianoce 2023“

(ďalej len „Podmienky“)

 1. Preambula

  Účelom týchto Podmienok je stanovenie podmienok a pravidiel Akcie „Vianoce 2023“ (ďalej len „Akcia“).

 2. Organizátor Akcie a termín Akcie

  Organizátorom Akcie je BBX s.r.o., so sídlom Na Karlove 25, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 36816221 (ďalej len „BBX“). Akcia prebieha v termíne od 13.11.2023 do 15.01.2024.

 3. Určenie okruhu zákazníkov

  Akcia je určená výlučne pre nových zákazníkov pre fyzické osoby - nepodnikateľ (teda akcia nie je určená pre osoby s IČO) a len v tých bytových domoch, kde má BBX vybudované vlastníé optické siete.

 4. Mechanika Akcie

  Zákazník, ktorý má záujem o akciu, môže využiť webovú stránku www.bbxnet.sk na vyplnenie objednávky, alebo pošle požiadavku na e-mail info@bbxnet.sk, prípadne zavolá na tel. číslo 0850 250 250, kde bude jeho objednávka zaevidovaná. Akcia je podmienená vytvorením objednávky najneskôr do 15.01.2024. Všetky cenové podmienky Akcie sú v zmysle aktuálneho cenníka (www.bbxnet.sk).

 5. Benefity vyplývajúce z Akcie

  Zriadenie pripojenia zadarmo. Inštalácia gigabitového WiFi routera je rozpočítaná do mesačného poplatku na 20 mesiacov, ktorý je zároveň zľavnený o výšku tejto mesačnej splátky - neplatíte tak viac. Inštalácia televízneho boxu je rozpočítaná do mesačného poplatku na 20 mesiacov, ktorý je zároveň zľavnený o výšku tejto mesačnej splátky - neplatíte tak viac. Dostanete ako darček digitálne hodinky na stôl.

 6. Ostatné

  Účasťou na Akcii vyjadruje zákazník svoj súhlas s Podmienkami Akcie. Spoločnosť BBX si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť alebo upraviť Podmienky Akcie, najmä zmeniť dátum trvania Akcie alebo Akciu úplne zrušiť.

  Všetky ceny sú vrátane DPH. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami.

Potrebujete poradiť?
Zavoláme vám

BBXNET

19 rokov hrdo poskytujeme internet

16 hrdinov sa o vás denne stará

12 hrdinských inštitúcií podporujeme a sponzorujeme

5689 zákazníkov používa naše služby

Kontaktujte nás

* Polia označené hviezdičkou sú povinné
** Budeme vás kontaktovať počas pracovnej doby
© 2023 BBX s.r.o. Všetky práva vyhradené.