Často kladené otázky

Nefunguje mi internet. Čo mám robiť?

Prvou pomocou pri nefunkčnom pripojení je tzv. reštart WiFi routra. Zrealizujete ho odpojením od elektrickej energie a znovupripojením. Na zariadení prosím nič nestláčajte, mohlo by dôjsť k vyresetovaniu routra, čím ho dostanete do továrenských nastavení.

Nefunguje mi TV. Čo mám robiť?

Skontrolujte si prosím, či máte na svojom televízore nastavený ako zdroj "HDMI1".

Pokazilo / rozbilo sa mi diaľkové ovládanie. Čo mám robiť?

Diaľkové ovládanie k STB Vám radi vymeníme na adrese Na Karlove 25 v Banskej Bystrici v pracovné dni v čase od 09:00 do 17:00 hod. Prineste nám prosím pôvodné diaľkové ovládanie, aby sme Vám odovzdali správny typ vhodný k Vášmu STB.

Čo je to užívateľská zóna a ako sa tam prihlásim?

Užívateľská zóna moj.bbxnet.sk je portál vytvorený pre našich zákazníkov, kde nájdu informácie týkajúce sa zmluvy, platieb, aktuálnej viazanosti a podobne. Zároveň tu môžu potvrdzovať dodatky k zmluve o pripojení pri zmene služby, resp. končiacej sa viazanosti. Prihlasovacie údaje do užívateľskej zóne sú uvedené na zmluve o pripojení, prípadne Vám ich vieme na vyžiadanie zaslať e-mailom.

Ako mám platiť za služby?

Odporúčame si nastaviť trvalý príkaz v banke v zmysle rozpisu platieb, ktorý od nás dostanete pri inštalácii, ktorý máte k dispozícii v užívateľskej zóne moj.bbxnet.sk.

Kedy vás viem zastihnúť na telefóne?

Našim zákazníkom sme na zákazníckej linke 0850 250 250 k dispozícii každý deň v roku v čase od 09:00 do 17:00. Pokiaľ nás budete kontaktovať mimo uvedených hodín, zavoláme Vám späť hneď, ako to bude možné.

Kde vás nájdem?

S našimi zákazníkmi komunikujeme prioritne telefonicky, resp. elektronicky. Ak nám chcete vrátiť zapožičané zariadenie, urobte tak prosím na adrese Na Karlove 25 v Banskej Bystrici v pracovné dni v čase od 09:00 do 17:00 hod. V každom prípade nás vopred kontaktujte telefonicky.

Potrebujete poradiť?
Zavoláme vám

BBXNET

20 rokov hrdo poskytujeme internet

16 hrdinov sa o vás denne stará

12 hrdinských inštitúcií podporujeme a sponzorujeme

5689 zákazníkov používa naše služby

Kontaktujte nás

* Polia označené hviezdičkou sú povinné
** Budeme vás kontaktovať počas pracovnej doby

© 2023 BBX s.r.o. Všetky práva vyhradené.